KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474152

nr 1747 4152

Staffan Schönberg

(f. 1966), Sverige

Oljemålning, Man med hatt. Signerad, daterad 1999. Olja på duk, 61x91 cm, yttermått inklusive ram: 69x99 cm

Staffan Schönberg, svensk konstnär född 1966.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:04:40

2/12 18:45:45 1      Vinnande bud

Staffan Schönberg

Läs mer om Staffan Schönberg